Tortai
UAB "Vip saldumynai" - skonio ir grožio harmonija

Tortai

Kiekvienas mūsų klientas išsiskiria individualumu ir savitu skoniu. Pagal jį renkasi drabužius, papuošalus ir kitus produktus, tarp kurių, be abejonės, yra ir saldumynai. Kiekvienas mūsų klientas mums - pats svarbiausias, todėl ypatingai daug dėmesio skiriame jų pomėgiams, siekiame, kad visi, apsilankę pas mus, atrastų tai, ką labiausiai mėgsta. Kaip įgyvendiname šį tikslą? Gausiu saldumynų asortimentu. UAB „ViP saldumynai“ savo klientams gali pasiūlyti daugiau nei 60 skirtingų rūšių tortus. O jų skonis – būtent toks, kokį labiausiai mėgstate Jūs.  

Torto užsakymo eiga:

1) Pateikite norimo užsisakyti torto numerį.
2) Pateikite papildomą informaciją dėl papuošimo.
3) Pateikite kokio skonio ir dydžio produktą norėsite užsisakyti.
4) Pateikite produktą užsakančio asmens kontaktinį numerį.
5) Pateikite tikslų laiką, kada norėtumėte, jog produktas būtų pagamintas.
6) Tortų užsakymai priimami ir telefonu: 868773256

Torto pristatymas

Platesnę informaciją apie pristatymą rasite čia

Torto kaina

Tortų kaina priklauso nuo jo aukščio, pasirinkto skonio, papuošimų, todėl kiekvienas tortas yra gaminamas unikaliai ir neturi standartinės kainos. Įprastai pigiausias tortas gali kainuoti nuo 15 Eur.

Tortas su kokybės pažymėjimu

Visiems mūsų kepiniams taikomi aukšti kokybės reikalavimai. Jums pageidavus, galime išrašyti tai įrodančius kokybės pažymėjimus.

 

Tortai pagal užsakymą

 

Pateikiame mūsų gamintus tortus:

 

 

Tortas

Tortas"Panakota"

Pūrus šokoladinis biskvitas ,padengtas itališku"panakotos"kremu,gardintu trintomis avietėmis.Paviršėlis padengtas šokoladiniu putėsiu.

Tortas

Tortas"Kavos kerai"

Du ploni šokoladiniai lakšteliai pertepami traškiu šokoladinės kavos skonio kremu ir padengti kavos musu,gardintu mano tyre.

Tortas

Tortas"Sūrio"

Šakočio galaliukų,sujungtų su virto kondensuoto pieno kremu,sluoksnis padengtas "Prezident"sūrio musu,gardintu šviežiomis braškėmis.

Tortas

Tortas "Šokoladinis su mėlynių musu"

12,50 €/kg

(Pirmas sluoksnis :šokoladiniai biskvitai pertepti su traškiu šokoladiniu ganažu,antras sluoksnis: mėlynių musas,špinatų biskvitas padengtas šokoladiniu putėsiu.Torto paviršėlis dengtas šokoladiniu barhatu.)

Tortas

Tortas "President"

12,50 €/kg

(Pūrus aguoninis biskvitas ,perteptas "President" varškės musu,gardintu mango)

Tortas

Tortas "Red velvet su jogurtiniu musu"

11,40 €/kg

Specialaus kepimo biskvitas ,perteptas su jogurtinio muso kremu(grietinėlė 35% riebumo,jogurtas,baltasis šokoladas),gardintu natūralių apelsinų sulčių žele.

Tortas

Tortas "Naminis medaus"

11,20 €/kg

Pagal senovinę receptūrą iškepti labai ploni medaus lakšteliai pertepti saldžiarūgščiu grietinės kremu ,pagardintu citrinų sultymis.

Tortas

Tortas"Pistacijų"

12,50 €/kg

Pūrus pistacijų biskvitas, perteptas baltojo šokolado grietinėlės kremu,pagardintu karamelizuotais riešutais,traškiu pistacijų riešutų kremu ir šviežiomis avietėmis.

Tortas

Tortas"Lazdyno riešutų"

11,70 €/kg

Pūrūs ,šokoladinis ir vanilinis ,biskvitai pertepti grietinėlės kremu ,pagardintu skrudintais lazdynų riešutais šokolade.Kitą sluoksnį sudaro karamelizuotas lazdynų riešutų lakštas,bei gaivus grietinėlės su "Nutela"kremas.

Tortas

Tortas"Mocartas"

11,20 €/kg

Tai ypatingo skonio, pagal austrų meistrų receptūrą.Pirmąjį torto sluoksnį sudaro šokoladinio morengo gabaliukai su pieniško šokolado grietinėlės kremu.Antrąji-baltojo šokolado grietinėlės kremas su migdoliniais morengų gabaliukais.Tortas laikomas - 18 C laipsnių temperatūroje.Patiekiant vartojimui apie 1,5 val . palaikyti kambario temperatūroje.

Tortas

Tortas"Pavlova"

11,20 €/kg

Originalus,ypač aukštos kokybės produktų, skanėstas.Specialaus džiovinimo baltojo morengo ir baltojo šokolado grietinėlės derinys.Gaminys laikomas - 18 C laipsnių temperatūroje.Prieš patiekiant vartojimui apie 1,5 val. palaikyti kambario temperatūroje.

Tortas

Tortas"Šokoladinė Pavlova"

11,20 €/kg

Tai tirpstantis gardumynas tikro šokolado mėgėjams.Traškūs šokoladiniai morengai sutepti su šokoladinės grietinėlės kremu gardintu vyšnių įdaru.Tortas laikomas - 18 C temperatūroje.Prieš patiekiant vartojimui ,palaikyti apie 1,5 val.kambario temperatūroje.

Tortas

 Tortas"Kijevas"

6,60 €/vnt

Tortas

Tortas "Egzotika"

10,20 €/kg

Specialaus kepimo aromatingi aviečių,apelsinų,vanilės,ir šokoladidis biskvitai  pertepti braškiniu grietinės kremu.

Tortas

Tortas"Juoda archidėja"

10,35 €/kg

Specialaus kepimo apelsininis biskvitas pertepamas avietėmis. Šokoladiniai biskvitai pertepami traškiu šokoladiniu migdolų įdaru.Pertepti biskvitai susluoksniuojami gaiviu belgiško šokolado kremu,pagardintu karameliniais kūbeliais.

Tortas

Tortas "Snickers"

9,95 €/kg

Specialaus kepimo traškūs šokoladiniai lakšteliai padengiami šokoladu.Du sluoksniai pertepami karamelizuotu firminiu kremu,gardintu riešutais.Trečiasis sluoksnis pertepamas karamelizuotu grietinėlės kremu.

 

Tortas

Tortas"Vyšnių sodas"

9,70 €/kg

Specialaus kepimo apelsininis ir šokoladinis biskvitai pertepami grietinės kremu su vyšniomis.

Tortas

Tortas"Rafaelo"

9,95 €/kg

Vaniliniai biskvitai pertepami traškiu migdoliniu įdaru.Pertepti biskvitai susluoksniuojami gardžiu rafaelo kremu į kurio sudėtį įeina kondensuotas pienas,grietinėlė,sviestas,kokoso riešutų drožlės ir maskarponės sūris.

Tortas

Tortas"Verdi"

9,95 €/kg

Šokoladinis biskvitas pertepamas traškiu šokoladiniu migdolų įdaru ir pasirupuojamas brendžiu. Biskvitas padengiamas  trimisgaiviais sluoksniais:belgiško šokolado,pieniško šokolado ir maskarponės sūrio.

Tortas

Tortas "Klasikinis napaleonas"

9,60 €/kg

Sluoksniuotos tešlos lakštai pertepti klasikiniu plikytu kremu,pagardintu vyšniomis ir brendžiu.

Tortas

Tortas "Kava su romu"

9,40 €/kg

Specialaus kepimo  biskvitas pašlakstomas romu ir pertepamas sviestiniu kavos kremu pagardintu romu.

Tortas

Tortas"Medaus"

5,90 €/kg

Purūs medaus lakšteliai pertepti grietinės kremu su vaisių sulčių žele gabaliukais ir šviežiomis citrinų sultymis.

Tortas

 Tortas"Firmos širdis"

11,20 €/kg

vanilinis biskvitas perteptas karamelizuotu virto kondensuoto pieno kremu su morengų gabaliukais,pagardintu skrudintais migdolų riešutais ir brendyje mirkytais džiovintais vaisiais.

 

Tortas

Tortas "Karamelinis kavos"

9,70 €/kg

Pūrus kavos biskvitas pasirupuotas kavos likeriu ir perteptas karamelizuotu kavos kremu su morengų gabaliukais.

Tortas

Tortas "Gabija"

10,20 €/kg

Šokoladiniai biskvitai pertepti karamelizuotu firminiu kremu ,pagardintu belgišku šokoladu ir morengo gabaliukais.

Tortas

Tortas "Taboras"

9,00 €/kg

Šokoladiniai biskvitai pertepti vaniliniu grietinės kremu pagardintu citrina.

Tortas

Tortai "Pasaka"

9,70 €/kg

Balti biskvitai pertepti grietinėlės kremu pagardintu braškių įdaru ir smulkintos blanširuotos citrinos gabaliukais.

Tortas

Tortai "Damų"

9,40 €/kg

Purus baltas biskvitas pašlakstomas "Damų" likeriu ir pertepamas gaiviu karameliniu kremu,pagardintu vaisių assorti įdaru ir konservuotais ananasais.

Tortas

Tortas "Diena ir naktis"

9,60 €/kg

Purus vanilinis biskvitas perteptas karameliniu kremu su morengų gabaliukais, pagardintu mirkytais brendyje džiovintais vaisiais ir skrudintais žemės riešutais.

 

Tortas

Tortai "Bajorų"

9,95 €/kg

Riešutinis lakštas ir šokoladinis biskvitai pertepti šokoladiniu kremu,pagardintu

rome mirkytomis džiovintomis slyvomis ir razinomis.

 
 
 
Daug dėmesio skiriame ne tik gamindami tortus, tačiau ir juos dekoruodami. UAB „ViP saldumynai“ dirbantys meistrai nuolat tobulina savo žinias, todėl savo klientams visada galime pasiūlyti stebinančių sprendimų. Ypač daug dėmesio pastaruoju metu sulaukia tortai vaikų šventėms, todėl saldumynų dekoruotų įvairiausiais personažais iš animacinių filmų ar pasakų galite įsigyti ir pas mus. Žinoma, nepamirštame ir kitų klientų. Greta margaspalvių, žaismingų tortų mažiesiems UAB „ViP saldumynai“ gali pasiūlyti ir klasikinių tortų. Aplietų šokoladu, dekoruotų rožių žiedais ar vaisių asorti. Mūsų siūlomi tortai – tai tortai pagal kiekvieno skonį ir tinkantys kiekvieno šventei.

Torto skoniai

  -  gaivūs vaisiniai tortai,
  -  solidūs morenginiai tortai,
  -  burnoje tirpstantys tradiciniai tortai ar šakočiai.
Kad ir kurį gaminį pasirinksite – skonis Jūsų nenuvils. Kodėl tai taip svarbu? Tortas ne retai tampa pagrindiniu šventės akcentu, kurio skonis – jos kulminacija. Todėl kokybiški ir gardumu nepralenkiami UAB „VIP saldumynai“ gaminiai – sėkmingos Jūsų šventės garantas. Ir visai nesvarbu, kiek lėšų esate numatę skirti saldžiajam stalui – mūsų paruošti gardumynai – tai kiekvienam klientui optimalus kainos ir kokybės santykis.

Kodėl torto gamybai turėtumėte rinktis UAB „VIP saldumynai“?

Tiesiog užsukite pas mus ir kartu rasime patį geriausią sprendimą Jūsų šventei. O galbūt būtent Jūs tapsite kiekvieną savaitę vykstančios akcijos laimėtoju, kuriam atitenka specialūs UAB „ViP saldumynai“ pasiūlymai.
Skirtingų skonių gausa ir patrauklios kainos – tai UAB „ViP saldumynai“ pasiūlymas kiekvienam klientui.

Konditerio konsultacija torto pasirinkimui

Jei iš daugybės variantų bus sunku išsirinkti tą kepinį, kuris turėtų būti jūsų šventėje, ilgametę patirtį turintys mūsų darbuotojai būtinai pasidalins savo pastebėjimais bei patarimais.

Tortai didmeninei prekybai

Esame linkę bendradarbiauti, todėl mūsų konditeriniai gaminiai gali atsidurti ir Jūsų lentynose. Esame lankstūs kainoms.

Nestandartinio dydžio tortai

Mūsų kepinių dydžiams ribų nėra. Galime pagaminti ir 100 kg ar daugiau sveriantį tortą.

Sūrio tortai

Jūsų pageidavimui, mūsų asortimentą pildo įvairių sūrių tortai, prancūziški veidrodinio spindesio tortai ir kita.

Tortai Kaune

UAB „ViP saldumynai“ sėkmingai vykdo ir plečia savo veiklą, todėl mūsų tortai Kaune yra žinoma ir paklausi prekė, o tai, kad juos savo šventei renkasi ne tik mūsų miesto gyventojai - tik dar viena paskata mums, nenuvilti savo klientų ir kiekvieną kartą stebinti juos išradingumu ir kokybe. UAB „ViP saldumynai“ gaminami tortai Kaune ruošiami tik iš aukštos kokybės žaliavų, todėl pasirinkus bet kurios rūšies gaminį būsite maloniai nustebinti skonio ir, be abejonės, estetinės kepinio išvaizdos. Kvalifikuotų konditerių komanda, nuolat gilinanti savo žinias ir tobulinanti įgūdžius, rūpinasi, kad tiek didesnės, tiek ir mažesnės Jūsų šventės stalą pasiektų nepriekaištingai dekoruoti gaminiai. Gausus įvairių tortų asortimentas ir ilgametė patirtis suteikia galimybę rasti net išrankiausią skonį patenkinantį sprendimą, o puikiai ištobulinta gamybos technologija garantuoja, kad UAB „ViP saldumynai“ gaminti produktai taps išskirtiniu Jūsų ar Jūsų artimųjų šventės akcentu. Viskas ką reikia padaryti Jums, kad šventė būtų išties saldi – pasitikėti mumis.

Daug dėmesio skiriame ne tik gamindami tortus, tačiau ir juos dekoruodami. UAB „ViP saldumynai“ dirbantys meistrai nuolat tobulina savo žinias, todėl savo klientams visada galime pasiūlyti stebinančių sprendimų. Ypač daug dėmesio pastaruoju metu sulaukia tortai vaikų šventėms, todėl saldumynų dekoruotų įvairiausiais personažais iš animacinių filmų ar pasakų galite įsigyti ir pas mus. Žinoma, nepamirštame ir kitų klientų. Greta margaspalvių, žaismingų tortų mažiesiems UAB „ViP saldumynai“ gali pasiūlyti ir klasikinių tortų. Aplietų šokoladu, dekoruotų rožių žiedais ar vaisių asorti. Mūsų siūlomi tortai – tai tortai pagal kiekvieno skonį ir tinkantys kiekvieno šventei.
 
Powered by Phoca Gallery

Vipsaldumynai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su vipsaldumynai.lt slapukų politika.

Sutinku
Užsakymai telefonu - 8 687 73256 ar el. paštu info@vipsaldumynai.lt. Daugiau informacijos dėl pristatymo į namus skaitykite čia