Skruzdėlynai
UAB "Vip saldumynai" - skonio ir grožio harmonija

Skruzdėlynai

 

Didžioji dalis lietuvių savo švenčių saldžiajam stalui renkasi vaisinius, morenginius tortus arba gėlėmis puoštus, šokoladu pagardintus šakočius, tačiau pastaruoju metu, vis didesnė dalis lankytojų teigia, jog šie tradiciniai šventiniai skanėstai yra pabodę, tad ieškoma kitų kepinių, kurie paįvairintų saldžias vaišes. Reikia pabrėžti, jog tokiu atveju, kuomet nebesinori įprastų tortų ar šakočių, puikiai tinka skruzdėlynai. Trapūs, lengvi, kvapnūs, aplieti saldžiais glaistais – gardesnį desertą būtų sunku surasti. UAB"ViP saldumynai " gamina ypatingus  skruzdelynus ,pagal senovinę totorių receptūrą. Autentiškas totorių receptas – mūsų gaminamų skruzdėlynų puikaus skonio paslaptis. Visai nesvarbu, kiek žmonių dalyvaus jūsų šventėje, kadangi skruzdėlynai gaminami iki 6kg.  Taigi,galime pasiūlyti skruzdėlynų, kurie puikiai tiks nedideliam svečių būriui pavaišinti, tačiau galime iškepti ir įspūdingo dydžio kepinį. Maža to, priklausomai nuo užsakovo pageidavimo., užsakovui pageidaujant skruzdėlyną galime apipurkšti šokoladu arba papuošti gėlėmis. Tai puikus pasrinkimas tiems žmonėms, kurie nori ne tik skanaus, bet ir puošniai atrodančio kepinio, puošiančio saldųjį stalą  bet kurios šventės metu.

 

Užsakymo eiga:


1) Pateikite norimo užsisakyti skruzdėlyno numerį.
2) Pateikite papildomą informaciją dėl papuošimo.
3) Pateikite kokio skonio ir dydžio produktą norėsite užsisakyti. 
4) Pateikite produktą užsakančio asmens kontaktinį numerį.
5) Pateikite tikslų laiką, kada norėtumėte, jog produktas būtų pagamintas.

 

Daugiau informacijos dėl prekių pristatymo rasite čia

 

Skruzdelynai

Nr.918(a)(PARODINIS SKRUZDĖLYNAS)Kaina 15E

Skruzdelynai kaune

Nr. 755

Skruzdelynai

Skruzdelynai 350g

3,70 €/vnt

Skruzdelynas

Skruzdelynas

10,00 €/kg

Skruzdėlynai Kaune

Skruzdėlynai Kaune, gaminami pagal išsaugotą receptą, tampa vis populiaresniu saldžiojo stalo elementu. Skruzdėlyno ruoša reikalauja laiko ir pastangų, nes šį skanumyną pagaminti nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti, tačiau nepakartojamas jo skonis, burnoje tiesiog tirpstantys lakštai to verti. Išskirtine konditerijos gaminių kokybe savo klientus džiuginame jau ne vienerius metus, per kuriuos puikiai ištobulinome net sudėtingiausių gaminių techniką ir puošybos meną, taigi šiandien siūlomi skruzdėlynai Kaune vargiai kam nusileidžia. Nuolat tobuliname įgūdžius, todėl Jūsų šventės stalą gali pasiekti ne tik standartinio dydžio, aplieti medumi skruzdėlynai, tačiau ir itin dideli, didelei šventei skirti skruzdėlynai, dekoruoti, pavyzdžiui, gėlėmis. Nors šis kepinys žinomas ir ruošiamas jau gana daug metų, tačiau sugrįžęs jo populiarumas skatina ieškoti modernių sprendimų, todėl šiandien skruzdėlynas gali tapti originaliu šventinio stalo akcentu ar įspūdinga ir tikrai praktiška dovana. Jei ieškote neįprasto sprendimo savo ar artimųjų šventei, norite pasitarti ar užsisakyti išskirtinio skoniu ir kokybės skruzdėlyną, kreipkitės ir UAB „ViP saldumynai“ padės Jums išsirinkti geriausią variantą.
 
Powered by Phoca Gallery

Vipsaldumynai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su vipsaldumynai.lt slapukų politika.

Sutinku
Užsakymai telefonu - 8 687 73256 ar el. paštu info@vipsaldumynai.lt. Daugiau informacijos dėl pristatymo į namus skaitykite čia