Skruzdėlynai
UAB "Vip saldumynai" - skonio ir grožio harmonija

Skruzdėlynai

Didžioji dalis lietuvių savo švenčių saldžiajam stalui renkasi vaisinius, morenginius tortus arba gėlėmis puoštus, šokoladu pagardintus šakočius, tačiau pastaruoju metu, vis didesnė dalis lankytojų teigia, jog šie tradiciniai šventiniai skanėstai yra pabodę, tad ieškoma kitų kepinių, kurie paįvairintų saldžias vaišes. Reikia pabrėžti, jog tokiu atveju, kuomet nebesinori įprastų tortų ar šakočių, puikiai tinka skruzdėlynai. Trapūs, lengvi, kvapnūs, aplieti saldžiais glaistais – gardesnį desertą būtų sunku surasti. UAB "ViP saldumynai " gamina ypatingus skruzdėlynus, pagal senovinę totorių receptūrą.

 

Skruzdėlyno užsakymo eiga:

1) Pateikite norimo užsisakyti skruzdėlyno numerį.
2) Pateikite papildomą informaciją dėl papuošimo.
3) Pateikite kokio skonio ir dydžio produktą norėsite užsisakyti.
4) Pateikite produktą užsakančio asmens kontaktinį numerį.
5) Pateikite tikslų laiką, kada norėtumėte, jog produktas būtų pagamintas.
6) Skruzdėlyno užsakymai priimami ir telefonu: 868773256

Skruzdėlyno pristatymas

Platesnę informaciją apie pristatymą rasite čia

Skruzdėlyno kaina

Skruzdėlyno kaina priklauso nuo jo aukščio ir papuošimų, todėl kiekvienas skruzdėlynas yra gaminamas unikaliai ir neturi standartinės kainos. Įprastai pigiausias skruzdėlynas gali kainuoti nuo 15 Eur.

Skruzdėlynas su kokybės pažymėjimu

Visiems mūsų kepiniams taikomi aukšti kokybės reikalavimai. Jums pageidavus, galime išrašyti tai įrodančius kokybės pažymėjimus.

 

Skruzdėlynai pagal užsakymą

 

Pateikiame mūsų gamintus skruzdėlynus:

 

 

Skruzdelynai

Nr.918(a)(PARODINIS SKRUZDĖLYNAS)Kaina 15E

Skruzdelynai kaune

Nr. 755

Skruzdelynai

Skruzdelynai 350g

3,70 €/vnt

Skruzdelynas

Skruzdelynas

10,00 €/kg

 
 
 

Skruzdėlynai Kaune

Skruzdėlynai Kaune, gaminami pagal išsaugotą receptą, tampa vis populiaresniu saldžiojo stalo elementu. Skruzdėlyno ruoša reikalauja laiko ir pastangų, nes šį skanumyną pagaminti nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti, tačiau nepakartojamas jo skonis, burnoje tiesiog tirpstantys lakštai – to verti. Išskirtine konditerijos gaminių kokybe savo klientus džiuginame jau ne vienerius metus, per kuriuos puikiai ištobulinome net sudėtingiausių gaminių techniką ir puošybos meną, taigi šiandien siūlomi skruzdėlynai Kaune vargiai kam nusileidžia. Nuolat tobuliname įgūdžius, todėl Jūsų šventės stalą gali pasiekti ne tik standartinio dydžio, aplieti medumi skruzdėlynai, tačiau ir itin dideli, didelei šventei skirti skruzdėlynai, dekoruoti, pavyzdžiui, gėlėmis. Nors šis kepinys žinomas ir ruošiamas jau gana daug metų, tačiau sugrįžęs jo populiarumas skatina ieškoti modernių sprendimų, todėl šiandien skruzdėlynas gali tapti originaliu šventinio stalo akcentu ar įspūdinga ir tikrai praktiška dovana. Jei ieškote neįprasto sprendimo savo ar artimųjų šventei, norite pasitarti ar užsisakyti išskirtinio skoniu ir kokybės skruzdėlyną, kreipkitės ir UAB „ViP saldumynai“ padės Jums išsirinkti geriausią variantą.

Senovinio recepto skruzdėlynai

Autentiškas totorių receptas – mūsų gaminamų skruzdėlynų puikaus skonio paslaptis. Visai nesvarbu, kiek žmonių dalyvaus jūsų šventėje, kadangi skruzdėlynai gaminami iki 6kg. Taigi, galime pasiūlyti skruzdėlynų, kurie puikiai tiks nedideliam svečių būriui pavaišinti, tačiau galime iškepti ir įspūdingo dydžio kepinį.

Skruzdėlynas su papuošimais

Maža to, priklausomai nuo užsakovo pageidavimo, užsakovui pageidaujant skruzdėlyną galime apipurkšti šokoladu arba papuošti gėlėmis. Tai puikus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori ne tik skanaus, bet ir puošniai atrodančio kepinio, puošiančio saldųjį stalą bet kurios šventės metu.

Konditerio konsultacija skruzdėlyno pasirinkimui

Jei iš daugybės variantų bus sunku išsirinkti tą kepinį, kuris turėtų būti jūsų šventėje, ilgametę patirtį turintys mūsų darbuotojai būtinai pasidalins savo pastebėjimais bei patarimais.

Skruzdėlynai didmeninei prekybai

Esame linkę bendradarbiauti, todėl mūsų konditeriniai gaminiai gali atsidurti ir Jūsų lentynose. Esame lankstūs kainoms.

Populiarūs 2021-ųjų skruzdėlynai

Krokembušas – iš mažų pyragėlių / eklerų sudarytas skruzdėlynas / piramidė. Populiarus pasirinkimas tarp naujausių užsakymų.
 
Powered by Phoca Gallery

Vipsaldumynai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su vipsaldumynai.lt slapukų politika.

Sutinku
Užsakymai telefonu - 8 687 73256 ar el. paštu info@vipsaldumynai.lt. Daugiau informacijos dėl pristatymo į namus skaitykite čia