Tortai
868773256
UAB "Vip saldumynai" - skonio ir grožio harmonija

Tortai

 

Kiekvienas mūsų klientas išsiskiria individualumu ir savitu skoniu. Pagal jį renkasi drabužius, papuošalus ir kitus produktus, tarp kurių, be abejonės, yra ir saldumynai. Kiekvienas mūsų klientas mums - pats svarbiausias, todėl ypatingai daug dėmesio skiriame jų pomėgiams, siekiame, kad visi, apsilankę pas mus, atrastų tai, ką labiausiai mėgsta. Kaip įgyvendiname šį tikslą? Gausiu saldumynų asortimentu. UAB „ViP saldumynai“ savo klientams gali pasiūlyti daugiau nei 60 skirtingų rūšių tortus. O jų skonis – būtent toks, kokį labiausiai mėgstate Jūs. Tai gaivūs vaisiniai, solidūs morenginiai tortai ar net tradiciniai, burnoje tirpstantys šakočiai. Kad ir kurį gaminį pasirinksite – skonis Jūsų nenuvils. Kodėl tai taip svarbu? Tortas ne retai tampa pagrindiniu šventės akcentu, kurio skonis – jos kulminacija. Todėl kokybiški ir gardumu nepralenkiami UAB „ViP saldumynai“ gaminiai – sėkmingos Jūsų šventės garantas. Ir visai nesvarbu kiek lėšų esate numatę skirti saldžiajam stalui – mūsų paruošti gardumynai - tai kiekvienam klientui optimalus kainos ir kokybės santykis. Tiesiog užsukite pas mus ir kartu rasime patį geriausią sprendimą Jūsų šventei. O galbūt būtent Jūs tapsite kiekvieną savaitę vykstančios akcijos laimėtoju, kuriam atitinka specialūs UAB „ViP saldumynai“ pasiūlymai.
Skirtingų skonių gausa ir patrauklios kanos – tai UAB „ViP saldumynai“ pasiūlymas kiekvienam klientui.

Mūsų gaminti tortai

Tortas

   Tortas "Naminis medaus"

 Pagal senovinę receptūrą iškepti labai ploni medaus lakšteliai pertepti saldžiarūgščiu grietinės kremu ,pagardintu citrinų sultymis.

Tortas

  Tortas"Pistacijų"

Pūrus pistacijų biskvitas, perteptas baltojo šokolado grietinėlės kremu,pagardintu karamelizuotais riešutais,traškiu pistacijų riešutų kremu ir šviežiomis avietėmis.

Tortas

Tortas"Lazdyno riešutų"

Pūrūs ,šokoladinis ir vanilinis ,biskvitai pertepti grietinėlės kremu ,pagardintu skrudintais lazdynų riešutais šokolade.Kitą sluoksnį sudaro karamelizuotas lazdynų riešutų lakštas,bei gaivus grietinėlės su "Nutela"kremas.

Tortas

Tortas"Kapučino"

  Ploni kakaviniai medaus lakšteliai pertepti saldžiarūgščiu šokoladinės kavos grietinės kremu.

Tortas

Tortai su moters diena

Tortas

Tortai su Valentino diena

Tortai

Rekomenduojami įvairių skonių tortų gabaliukai degustacijai.

Tortas

Tortas"Mocartas"

Tai ypatingo skonio, pagal austrų meistrų receptūrą.Pirmąjį torto sluoksnį sudaro šokoladinio morengo gabaliukai su pieniško šokolado grietinėlės kremu.Antrąji-baltojo šokolado grietinėlės kremas su migdoliniais morengų gabaliukais.Tortas laikomas - 18 C laipsnių temperatūroje.Patiekiant vartojimui apie 1,5 val . palaikyti kambario temperatūroje.

Tortas

Tortas"Pavlova"

Originalus,ypač aukštos kokybės produktų, skanėstas.Specialaus džiovinimo baltojo morengo ir baltojo šokolado grietinėlės derinys.Gaminys laikomas - 18 C laipsnių temperatūroje.Prieš patiekiant vartojimui apie 1,5 val. palaikyti kambario temperatūroje.

Tortas

Tortas"Šokoladinė Pavlova"

   Tai tirpstantis gardumynas tikro šokolado mėgėjams.Traškūs šokoladiniai morengai sutepti su šokoladinės grietinėlės kremu gardintu vyšnių įdaru.Tortas laikomas - 18 C temperatūroje.Prieš patiekiant vartojimui ,palaikyti apie 1,5 val.kambario temperatūroje.

Tortas

Tortas "Uogų vasara"

Ploni,traškūs šokoladiniai lakšteliai aptepepti trintomis šviežiomis avietėmis ir avietiniai biskvitai susluoksniuojami su grietinėlės kremu pagardintu avietėmis.

Tortas

 Tortas"Kijevas"

Tortas

Tortas "Egzotika"

Specialaus kepimo aromatingi aviečių,apelsinų,vanilės,ir šokoladidis biskvitai  pertepti braškiniu grietinės kremu.

Tortas

Tortas"Juoda archidėja"

Specialaus kepimo apelsininis biskvitas pertepamas avietėmis. Šokoladiniai biskvitai pertepami traškiu šokoladiniu migdolų įdaru.Pertepti biskvitai susluoksniuojami gaiviu belgiško šokolado kremu,pagardintu karameliniais kūbeliais.

Tortas

Tortas "Snickers"

Specialaus kepimo traškūs šokoladiniai lakšteliai padengiami šokoladu.Du sluoksniai pertepami karamelizuotu firminiu kremu,gardintu riešutais.Trečiasis sluoksnis pertepamas karamelizuotu grietinėlės kremu.

 

Tortas

Tortas "Karamelinis citrininis"

Baltas klasikinis biskvitas perteptas citrininiu karameliniu kremu su morengų gabaliukais ,pagardintu citrininiu likeriu.

Tortas

Tortas"Vyšnių sodas"

Specialaus kepimo apelsininis ir šokoladinis biskvitai pertepami grietinės kremu su vyšniomis.

Tortas

Tortas"Rafaelo"

Vaniliniai biskvitai pertepami traškiu migdoliniu įdaru.Pertepti biskvitai susluoksniuojami gardžiu rafaelo kremu į kurio sudėtį įeina kondensuotas pienas,grietinėlė,sviestas,kokoso riešutų drožlės ir maskarponės sūris.

Tortas

Tortas"Verdi"

Šokoladinis biskvitas pertepamas traškiu šokoladiniu migdolų įdaru ir pasirupuojamas brendžiu. Biskvitas padengiamas  trimisgaiviais sluoksniais:belgiško šokolado,pieniško šokolado ir maskarponės sūrio.

Tortas

Tortas "Klasikinis napaleonas"

Sluoksniuotos tešlos lakštai pertepti klasikiniu plikytu kremu,pagardintu vyšniomis ir brendžiu.

Tortas

Tortas "Kava su romu"

Specialaus kepimo  biskvitas pašlakstomas romu ir pertepamas sviestiniu kavos kremu pagardintu romu.

Tortas

 Tortas"Gaivus karamelinis"

Šokoladinis biskvitas pertepamas vaniliniu grietinės kremu pagardintu  traške karamele šokolade ir karameliniais kūbeliais.

Tortas

Tortas"Medaus"

Purūs medaus lakšteliai pertepti grietinės kremu su vaisių sulčių žele gabaliukais ir šviežiomis citrinų sultymis.

Tortas

 Tortas"Firmos širdis"

vanilinis biskvitas perteptas karamelizuotu virto kondensuoto pieno kremu su morengų gabaliukais,pagardintu skrudintais migdolų riešutais ir brendyje mirkytais džiovintais vaisiais.

 

Tortas

Tortas "Karamelinis kavos"

Pūrus kavos biskvitas pasirupuotas kavos likeriu ir perteptas karamelizuotu kavos kremu su morengų gabaliukais.

Tortas

Tortas "Gabija"

Šokoladiniai biskvitai pertepti karamelizuotu firminiu kremu ,pagardintu belgišku šokoladu ir morengo gabaliukais.

Tortas

Tortas "Taboras"

Šokoladiniai biskvitai pertepti vaniliniu grietinės kremu pagardintu citrina.

Tortas

Tortai "Pasaka"

Balti biskvitai pertepti grietinėlės kremu pagardintu braškių įdaru ir smulkintos blanširuotos citrinos gabaliukais.

Tortas

Tortai "Karamelinis braškinis"

Purus vanilinis biskvitas perteptas  karameliniu braškiniu kremu,pagardintu morengų gabaliukais ir braškiniu likeriu.

Tortas

Tortai "Damų"

Purus baltas biskvitas pašlakstomas "Damų" likeriu ir pertepamas gaiviu karameliniu kremu,pagardintu vaisių assorti įdaru ir konservuotais ananasais.

 
 
Powered by Phoca Gallery

Vipsaldumynai.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su vipsaldumynai.lt slapukų politika.

Sutinku