Tortai
868773256
UAB "Vip saldumynai" - skonio ir grožio harmonija

Tortai

 

Kiekvienas mūsų klientas išsiskiria individualumu ir savitu skoniu. Pagal jį renkasi drabužius, papuošalus ir kitus produktus, tarp kurių, be abejonės, yra ir saldumynai. Kiekvienas mūsų klientas mums - pats svarbiausias, todėl ypatingai daug dėmesio skiriame jų pomėgiams, siekiame, kad visi, apsilankę pas mus, atrastų tai, ką labiausiai mėgsta. Kaip įgyvendiname šį tikslą? Gausiu saldumynų asortimentu. UAB „ViP saldumynai“ savo klientams gali pasiūlyti daugiau nei 60 skirtingų rūšių tortus. O jų skonis – būtent toks, kokį labiausiai mėgstate Jūs. Tai gaivūs vaisiniai, solidūs morenginiai tortai ar net tradiciniai, burnoje tirpstantys šakočiai. Kad ir kurį gaminį pasirinksite – skonis Jūsų nenuvils. Kodėl tai taip svarbu? Tortas ne retai tampa pagrindiniu šventės akcentu, kurio skonis – jos kulminacija. Todėl kokybiški ir gardumu nepralenkiami UAB „ViP saldumynai“ gaminiai – sėkmingos Jūsų šventės garantas. Ir visai nesvarbu kiek lėšų esate numatę skirti saldžiajam stalui – mūsų paruošti gardumynai - tai kiekvienam klientui optimalus kainos ir kokybės santykis. Tiesiog užsukite pas mus ir kartu rasime patį geriausią sprendimą Jūsų šventei. O galbūt būtent Jūs tapsite kiekvieną savaitę vykstančios akcijos laimėtoju, kuriam atitinka specialūs UAB „ViP saldumynai“ pasiūlymai.
Skirtingų skonių gausa ir patrauklios kanos – tai UAB „ViP saldumynai“ pasiūlymas kiekvienam klientui.

Mūsų gaminti tortai

Tortas

 Siūlomi tortų pavyzdžiai gegustacijai

Tortas

Tortas "Uogų vasara"

Ploni,traškūs šokoladiniai lakšteliai aptepepti trintomis šviežiomis avietėmis ir avietiniai biskvitai susluoksniuojami su grietinėlės kremu pagardintu avietėmis.

Tortas

  Tortas "Šokoladinė Pavlova"

Tai tikras gardumynas hurmanams tirpstantis burnoje.Specialaus kepimo belgiško šokolado morengas perteptas šokoladine grietinėle su vyšniomis.

Tortas

 Tortas"Kijevas"

Tortas

Tortas "Egzotika"

Specialaus kepimo aromatingi aviečių,apelsinų,vanilės,ir šokoladidis biskvitai  pertepti braškiniu grietinės kremu.

Tortas

Tortas"Juoda archidėja"

Specialaus kepimo apelsininis biskvitas pertepamas avietėmis. Šokoladiniai biskvitai pertepami traškiu šokoladiniu migdolų įdaru.Pertepti biskvitai susluoksniuojami gaiviu belgiško šokolado kremu,pagardintu karameliniais kūbeliais.

Tortas

Tortas "Snickers"

Specialaus kepimo traškūs šokoladiniai lakšteliai padengiami šokoladu.Du sluoksniai pertepami karamelizuotu firminiu kremu,gardintu riešutais.Trečiasis sluoksnis pertepamas karamelizuotu grietinėlės kremu.

 

Tortas

Tortas "Karamelinis citrininis"

Baltas klasikinis biskvitas perteptas citrininiu karameliniu kremu su morengų gabaliukais ,pagardintu citrininiu likeriu.

Tortas

Tortas"Vyšnių sodas"

Specialaus kepimo apelsininis ir šokoladinis biskvitai pertepami grietinės kremu su vyšniomis.

Tortas

Tortas"Rafaelo"

Vaniliniai biskvitai pertepami traškiu migdoliniu įdaru.Pertepti biskvitai susluoksniuojami gardžiu rafaelo kremu į kurio sudėtį įeina kondensuotas pienas,grietinėlė,sviestas,kokoso riešutų drožlės ir maskarponės sūris.

Tortas

Tortas"Verdi"

Šokoladinis biskvitas pertepamas traškiu šokoladiniu migdolų įdaru ir pasirupuojamas brendžiu. Biskvitas padengiamas  trimisgaiviais sluoksniais:belgiško šokolado,pieniško šokolado ir maskarponės sūrio.

Tortas

Tortas "Klasikinis napaleonas"

Sluoksniuotos tešlos lakštai pertepti klasikiniu plikytu kremu,pagardintu vyšniomis ir brendžiu.

Tortas

Tortas "Kava su romu"

Specialaus kepimo  biskvitas pašlakstomas romu ir pertepamas sviestiniu kavos kremu pagardintu romu.

Tortas

 Tortas"Gaivus karamelinis"

Šokoladinis biskvitas pertepamas vaniliniu grietinės kremu pagardintu  traške karamele šokolade ir karameliniais kūbeliais.

Tortas

Tortas"Medaus"

Purūs medaus lakšteliai pertepti grietinės kremu su vaisių sulčių žele gabaliukais ir šviežiomis citrinų sultymis.

Tortas

 Tortas"Firmos širdis"

vanilinis biskvitas perteptas karamelizuotu virto kondensuoto pieno kremu su morengų gabaliukais,pagardintu skrudintais migdolų riešutais ir brendyje mirkytais džiovintais vaisiais.

 

Tortas

Tortas "Karamelinis kavos"

Pūrus kavos biskvitas pasirupuotas kavos likeriu ir perteptas karamelizuotu kavos kremu su morengų gabaliukais.

Tortas

Tortas "Gabija"

Šokoladiniai biskvitai pertepti karamelizuotu firminiu kremu ,pagardintu belgišku šokoladu ir morengo gabaliukais.

Tortas

Tortas "Taboras"

Šokoladiniai biskvitai pertepti vaniliniu grietinės kremu pagardintu citrina.

Tortas

Tortai "Pasaka"

Balti biskvitai pertepti grietinėlės kremu pagardintu braškių įdaru ir smulkintos blanširuotos citrinos gabaliukais.

Tortas

Tortai "Karamelinis braškinis"

Purus vanilinis biskvitas perteptas  karameliniu braškiniu kremu,pagardintu morengų gabaliukais ir braškiniu likeriu.

Tortas

Tortai "Damų"

Purus baltas biskvitas pašlakstomas "Damų" likeriu ir pertepamas gaiviu karameliniu kremu,pagardintu vaisių assorti įdaru ir konservuotais ananasais.

Tortas

Tortas "Diena ir naktis"

Purus vanilinis biskvitas perteptas karameliniu kremu su morengų gabaliukais, pagardintu mirkytais brendyje džiovintais vaisiais ir skrudintais žemės riešutais.

 

Tortas

Tortai "Bajorų"

Riešutinis lakštas ir šokoladinis biskvitai pertepti šokoladiniu kremu,pagardintu

rome mirkytomis džiovintomis slyvomis ir razinomis.

Tortas

Tortai "Advokatas"

Pūrus vanilinis biskvitas pasirupuojamas "Advokato" likeriu ir padengiamas  sto-

ru advokato likerio skonio kremu.Labai gaivus ir aromatingas gaminys.

Tortas

Tortai "Negriukas"

Purūs šokoladinio biskvito lakšteliai pertepami šokoladiniu grietinės kremu pa-

gardintu skrudintais žemės riešutais,bei natūraliomis citrinų sultimis.

Tortas

Tortai "Maskarpone"

Du ploni vanilinio biskvito lakšteliai pertepami vaisių assorti įdaru,o paviršius padengiamas storu sluoksniu maskarponės sūrio kremu.

Tortas

Tortai "Konkorėžis"

Riešutiniai lakštai pertepami karamelizuotu firminiu kremu aromatizuotu naturaliomis citrinų sultimis.Tortas skirtas smaližiams ,kurie mėgsta riešutų gausą.

Tortas

Tortai "Kriaušinis"

Apelsininis ir vanilinis biskvitai pertepami kiaušinio likerio skonio kremu,pagardintu konservuotomis kriaušėmis.

Tortas

Tortai "Jogurtinis"

Vanilinis biskvitas perteptas vaisių jogurto kremu,pagardintu natūraliomis citrinų

lultimis.

Daug dėmesio skiriame ne tik gamindami tortus, tačiau ir juos dekoruodami. UAB „ViP saldumynai“ dirbantys meistrai nuolat tobulina savo žinias, todėl savo klientams visada galime pasiūlyti stebinančių sprendimų. Ypač daug dėmesio pastaruoju metu sulaukia tortai vaikų šventėms, todėl saldumynų dekoruotų įvairiausiais personažais iš animacinių filmų ar pasakų galite įsigyti ir pas mus. Žinoma, nepamirštame ir kitų klientų. Greta margaspalvių, žaismingų tortų mažiesiems UAB „ViP saldumynai“ gali pasiūlyti ir klasikinių tortų. Aplietų šokoladu, dekoruotų rožių žiedais ar vaisių asorti. Mūsų siūlomi tortai – tai tortai pagal kiekvieno skonį ir tinkantys kiekvieno šventei.

Tortai Kaune

UAB „ViP saldumynai“ sėkmingai vykdo ir plečia savo veiklą, todėl mūsų tortai Kaune yra žinoma ir paklausi prekė, o tai, kad juos savo šventei renkasi ne tik mūsų miesto gyventojai - tik dar viena paskata mums, nenuvilti savo klientų ir kiekvieną kartą stebinti juos išradingumu ir kokybe. UAB „ViP saldumynai“ gaminami tortai Kaune ruošiami tik iš aukštos kokybės žaliavų, todėl pasirinkus bet kurios rūšies gaminį būsite maloniai nustebinti skonio ir, be abejonės, estetinės kepinio išvaizdos. Kvalifikuotų konditerių komanda, nuolat gilinanti savo žinias ir tobulinanti įgūdžius, rūpinasi, kad tiek didesnės, tiek ir mažesnės Jūsų šventės stalą pasiektų nepriekaištingai dekoruoti gaminiai. Gausus įvairių tortų asortimentas ir ilgametė patirtis suteikia galimybę rasti net išrankiausią skonį patenkinantį sprendimą, o puikiai ištobulinta gamybos technologija garantuoja, kad UAB „ViP saldumynai“ gaminti produktai taps išskirtiniu Jūsų ar Jūsų artimųjų šventės akcentu. Viskas ką reikia padaryti Jums, kad šventė būtų išties saldi – pasitikėti mumis.
 
Powered by Phoca Gallery